Take Your First Step For Your Breast Health World Bread Day 2014 (submit your loaf on October 16, 2014) Mikser Kulinarny - blogi kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl Różowe wspomnienie Odszukaj.com - przepisy kulinarne Top Blogi Staedter
zBLOGowani.pl
Akcja: Nie kradnij zdjęć!
Blog > Komentarze do wpisu

Podsumowanie różowego tygodnia

 

rózowa wstążka

Kochani, zostawiłam sobie trochę czasu na przygotowanie podsumowania, nie wiedząc, że los szykuje mi pełne zagospodarowanie wszystkich wolnych chwil. W biegu od rana do nocy próbuję doprowadzić życie mojej rodziny do stanu sprzed dwóch tygodni. Nie jest to proste, ale przecież podsumowanie musi się ukazać w obiecanym terminie niezależnie od moich problemów.  Do naszego Różowego tygodnia, przyłączyło się wiele fantastycznych osób, które szeroko rozreklamowały różową ideę wśród swoich znajomych. Powstawały kartki, lalki, hafty, biżuteria, puzderka i inne drobne przedmioty, którymi blogowiczki obdarowywały siebie nawzajem, namawiając przy okazji siebie na profilaktykę. Tu, można obejrzeć wycinek powstałych prac. Sama zostałam obdarowana przepięknym wisiorem przez Izę i różowym obrusem przez Skrzatkę, za co, jeszcze raz bardzo dziękuję. Warto też przypomnieć, że inspiracją do baneru akcji, była praca Jasminy.

Kulinarnie stworzyliśmy ponad 100 różowych przepisów, co nie było proste ze względu na bardzo nietypowy kolor powstałych potraw, od których mam nadzieję nikt się nie rozchorował. Baner akcji był pobierany przez wiele blogów, nie biorących udziału w różowym gotowaniu a pragnących solidaryzować sie ze wszystkim kobietami. Bardzo dziękuję za ten miły gest.

Wszystkim, zostawiającym wszelkiego rodzaju uwagi dotyczące akcji, bardzo dziękuję. Wasze miłe słowa, sugestie i pomoc okazały się nieocenione. Mam nadzieję, że w przyszłym roku, akcja będzie cieszyła się równie mocnym zainteresowaniem. Jeżeli kogoś pominęłam lub wkradł się błąd przy zamieszczaniu informacji o uczestnikach i ich publikacjach, to proszę o informację. Postaram się szybciutko nanieść wszelkie poprawki.

Chciałabym nagrodzić wszystkich uczestników Różowego tygodnia, ale w tym roku mogę obdarować drobnymi upominkami zaledwie kilka blogów. To była trudna decyzja. Oto wyróżnieni:

 

W zwiąku z tym, że nie miałam szansy na zmieszczenie podsumowania w jednym odcinku, to zapraszam  na kolejne strony >>>

środa, 04 listopada 2009, szarlotek

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
pinkcake
2009/11/04 08:05:41
Piękne podsumowanie. I jeszcze raz serdecznie dziękuję za wyróżnienie:) Nie wiem, czemu akurat ja, ale bardzo mi miło.
Mam nadzieję, że z M wszystko ma się ku lepszemu.
-
ewelosa
2009/11/04 09:09:21
Szarlotku jest mi bardzo miło :) a to piękne, że w dzisiajszych czasach ludzie potrafią się zjednoczyć w szczytnym celu. Jeszcze raz dziękują za wspaniałą akcję.

serdecznie pozdrawiam
-
atina_bc
2009/11/04 11:14:16
Sarlotku wspaniała akcja i świetne podsumowanie:)
-
pela910
2009/11/04 11:42:57
Szarlotku - już się poprawiłam, jeszcze raz bardzo dziękuję za czujność.
Dziękuję również za zorganizowane tej akcji i już teraz mam zamiar lepiej przygotować się do przyszłorocznej edycji (zarówno na polu kulinarnym jak i robótkowym).
Pozdrawiam serdecznie
Pela

-
2009/11/04 14:12:13
Mój udział był ogromnie skromny, ale bardzo dziękuję za pamięć :)
Szarlotku pięknie prowadziłaś akcję. Problem przybrał bardzo subtelny a konkretny przekaz.
Dziękuję.
M.
-
edysia79
2009/11/04 17:26:32
Napracowałaś się nad podsumowaniem, nawet nie zdawałam sobie sprawy że tak wiele osób się przyłączyło.

Mam nadzieję że przegonisz kłopoty.
-
izary
2009/11/04 20:28:41
Szarlotku, strasznie dziękuję za wyróżnienie, jest mi tym bardziej miło, ze w akcję, którą rozpoczęłaś włączyło się tyle wspaniałych dziewczyn, utalentowanych, mądrych, dobrych i niezwykłych, jeszcze raz dzięki, pozdrawiam serdecznie iza
-
aga-aa
2009/11/05 20:41:24
cmokkkkkkkkkkkk :******